Pán profesor cover

MARKÍZA • UTOROK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Chcú ho najznámejšie módne značky. Sexy model rozvíri vášne v Pánovi profesorovi

22. 11 2022 11:00 | kf
Známy model mal pred kamerami stres
Známy model mal pred kamerami stres Foto: Markíza
Milena Miníchová
Miro Čech
Miro Čech

Diváci sa môžu tešiť na sexy modela.

V záverečnej, trinástej epizóde celej série preberá vedenie školy Laco, pretože Rácz sa zranil pri výbuchu v sklade. To pritiahne na gymnázium ministerskú kontrolu, voči ktorej nemá submisívny a lenivý Laco žiadnu šancu. Ale karty sa obrátia, keď sa nekompromisná ministerská úradníčka (Milena Minichová) zapozerá do Sama. Ten má však namiesto lobovania v prospech školy plnú hlavu Klaudie, ktorej sa blíži pôrod. Ani v najhoršom sne si však nikto nepredstavoval, aký dramatický bude. Samo môže iba dúfať, že všetko dobre dopadne. 

V tejto epizóde sa objaví aj jeden zo známych slovenských modelov Miroslav Čech, ktorý spolupracuje s najznámejšími svetovými značkami. Ako model predvádzal pre popredné módne značky, no ako herec mal premiéru. Hoci s kamerami má bohaté skúsenosti, pred natáčaním Pána profesora mal stres.

Hviezdiš najmä na prehliadkových mólach, bola toto tvoja prvá skúsenosť pred kamerami?

Nebola to moja prvá skúsenosť pred kamerami. Vďaka modelingu som mal možnosť hrať v rôznych kampaniach, kde bola takáto spolupráca s kamerou a kameramanom vyžadujúca. Takže som nadobudol nejaké skúsenosti.

Ako sa ti hralo? Pociťoval si pred natáčaním možno nejaký stres?

Kým som sa v jednotlivých obrazoch len pohyboval, bolo mi to prirodzené. Hneď ako som musel niečo povedať, vstúpiť do dialógu, synchronizovať sa s ľuďmi, bolo to pre mňa peklo. Mal som stres, ale musel som sa prekonávať. Nakoniec to, dúfam, celé dobre dopadlo.

Venoval si sa niekoľko rokov aj hokeju. Aké máš na to spomienky?

Hral som tzv. poloprofesionálne. Hrával som za mužov v HC Bratislava, neskôr sa klub premenoval na Capitals Bratislava, ktorý riadil zosnulý Dušan Pašek mladší. Hokej som hral od svojich 4 rokov až do 22 rokov.

Kedy si sa začal venovať modelingu?

K modelingu som sa dostal ako 17-ročný a odvtedy je to stále môj primárny džob.

Vedel by si si predstaviť, že by si si ešte niekde zahral ako v Pánovi profesorovi? Alebo raz a dosť?

Vedel!

Sledujte novú sériu seriálu Pán profesor každý utorok o 20.30 h na Markíze a s týždenným predstihom na Voyo.

 

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe seriálu, ako je Pán profesor? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

 

Upútavka

 
Pán profesor: Vianočný špeciál - v utorok, 29. novembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na