Pán profesor cover

MARKÍZA • UTOROK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Ťažká úloha pre seriálových študentov: Plač a smútok na pľaci

08. 11 2022 12:00 | kf
Ťažké chvíle v seriáli
Ťažké chvíle v seriáli Foto: Markíza
Kristína Spáčová
Gregor Hraška
Gregor Hraška

Hercom sa nenatáčalo ľahko.

Kristína Spáčová a Gregor Hraška boli hosťami v Teleráne a porozprávali, ako sa im natáčali ťažké scény v najnovšej epizóde. Kristína si zahrala po boku uznávanej herečky, Božidary Turzonovovej.

TIP na článok: Náhly pôrod? S dvomi potenciálnymi otcami bežali do nemocnice

„Keď som sa dozvedela, že budem hrať s Božidarou Turzonovovou, bola som strese. Bolo to však super. Perfektná skúsenosť, že som mohla hrať po jej boku. Ona bola úplne pohoďáčka na pľaci a bola s ňou sranda. Aj keď bol nejaký ťažší dialóg, ona vedela odľahčiť situáciu,“ prezradila Kristína.

Herci to nemajú na pľaci vždy najľahšie. Vyroniť slzu na počkanie alebo dostať sa do smutnej nálady, čo je pre nich jednoduchšie zahrať?

„Podľa mňa je oboje ťažké. Keď viem, že mám ťažšie scény, neviem sa na to pripraviť. Nechcem myslieť nejaké zlé spomienky z môjho života, ale skôr vychádzam z toho daného dialógu. Keď tá situácia je smutná a dialógy sú dobre napísané, ten smutný pocit mi to dá,“ dodala herečka.

Ako vyzeralo natáčanie najnovšej epizódy, sa dozviete v rozhovore.


Sledujte novú sériu seriálu Pán profesor každý utorok o 20.30 h na Markíze a s týždenným predstihom na Voyo.

 

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe seriálu, ako je Pán profesor? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

 

Upútavka

 
Pán profesor: Vianočný špeciál - v utorok, 29. novembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na