Pán profesor cover

MARKÍZA • UTOROK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Hviezda Pána profesora o chorobe manželky: Hrozilo, že už nikdy nevstane z postele

21. 10 2022 16:00 | kf
Hviezda seriálu o ťažkej chorobe
Hviezda seriálu o ťažkej chorobe Foto: TV NOVA
Vojta Dyk a Tatiana Vilhelmová
Vojta Dyk a Tatiana Vilhelmová

O chvíľach v nemocnici sa im hovorí ťažko.

Nehovorí sa mu o tom ľahko. Hviezda českého seriálu Pán profesor mala na začiatku vzťahu s Tatianou Vilhelmovou strach o jej život. Len pár mesiacov po tom, ako sa dvojica dala dokopy, herečka vážne ochorela.

Táni bol diagnostikovaný zápal mozgových blán. „Viem, že na svete sa dejú aj horšie veci. Ľudia prídu o končatiny tela, diagnostikujú im rakovinu, ale v tej chvíli, keď sme sa to dozvedeli, neexistovala horšia vec, len tá, ktorú sme prežívali,“ povedal herec v otvorenom rozhovore pre portál Blesk.

Hoci sa po diagnóze zložili obaja, vážna choroba urovnala vzťahy medzi hercom a herečkiným bývalým priateľom. „Mal som ženu v nemocnici, nevedel som, čo s ňou bude. Do toho rekonštrukcia bytu a taktiež som musel komunikovať s jej bývalým priateľom Pavlom, ktorý je otec jej synov,“ zaspomínal si Vojta na ťažké obdobie. Tatiana má z predošlého vzťahu dvoch synov a s Vojtom majú deväťročného Lojza.

Tatiana nevedela vstať z postele

Ochorenie bolo také vážne, že hrozilo, že herečka už nikdy nevstane z postele. „Nedokázala som odkrojiť krajec chleba. Taká som bola unavená. Len som ležala a myslela na to, čo so mnou bude,“ dodala Tatiana.

Upútavka

 
Pán profesor: Vianočný špeciál - v utorok, 29. novembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na