Pán profesor cover

MARKÍZA • UTOROK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Zamilovala sa doňho len 16-ročná študentka. Aféra bude mať dohru

17. 10 2022 15:00 | kf
Ich vzťah nevedia utajiť
Ich vzťah nevedia utajiť Foto: Markíza
Ján Dobrík a Ema Trnavská
Ema Trnavská
Ján Dobrík a Ema Trnavská

Ich vzťah už ďalej neutaja.

V ôsmej epizóde Samo podozrieva druháčku Dianu, že berie povzbudzujúce látky, keďže toľko toho stíha. V skutočnosti je za tým láska. S Klaudiou však Samo zistí, že ide o lásku k omnoho staršiemu mužovi. Diana je ochotná bojovať za svojho partnera so všetkými – s kamarátkami, s rodičmi, profesormi. Bude to chcieť od Sama s Klaudiou veľa trpezlivosti, kým dostanú šancu otvoriť Diane oči. Jej dôvera je však krehká a hrozí, že o ňu prídu a Diana sa aj pred nimi uzavrie.
 
Dianinho tajného milenca hrá v novej epizóde Ján Dobrík. Herca sme sa opýtali, ako sa mu hralo pred kamerami s mladou študentkou, ktorú stvárňuje Ema Trnavská.
 
„Spolupráca s Emou bola rovnaká, ako s inými kolegami, aj napriek tomu, že má možno menej hereckých skúsenosti. Vedela texty, chápala situácie, počúvala a spracovala pripomienky réžie,“ hodnotí spoluprácu s Emou, ktorá v seriáli stvárnila jeho partnerku.
 
„Ja som nikdy nemal výrazne staršiu ani výrazne mladšiu partnerku. V okruhu mojich známych tiež nie je takýto pár,“ prezradil Ján Dobrík.

Ema sa najprv zľakla seriálovej postavy

„Téma epizódy ma spočiatku vydesila. Sama sa nepovažujem za romantický typ, ale ľudia o mne hovoria, že práveže pôsobím veľmi romanticky. Tak som si povedala, že možno nebude také zložité to dať najavo a vložiť sa do toho. S Jankom som nemala žiaden problém. Skôr s úlohami, ktoré na mňa čakali. Pre mňa sú slová typu milujem ťa, dotyky a objatia veľmi citlivé a intímne veci. Ťažko sa mi dostavalo cez túto hranicu. Ale postava Diany to tak cítila. V tom momente som bola ona a nie ja,“ povedala Ema.

Sledujte novú sériu seriálu Pán profesor každý utorok o 20.30 h na Markíze a s týždenným predstihom na Voyo.

 

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe seriálu, ako je Pán profesor? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného program CME Content Academy.

 

 

Upútavka

 
Pán profesor: Vianočný špeciál - v utorok, 29. novembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na