Pán profesor cover

MARKÍZA • UTOROK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Vnučka Jána Lehotského hviezdi v známom seriáli

20. 09 2022 15:00 | kf
Anna Lea Pokorná so starým otcom, Jánom Lehotským
Anna Lea Pokorná so starým otcom, Jánom Lehotským Foto: súkr. archív A.L.P.
Hviezdy seriálu Pán profesor, zľava: Kristína Spáčová, Anna Lea Pokorná a Sophia Korčušková
Lea Anna Pokorná
Anna Lea Pokorná

Talent zdedila aj po dedkovi.

Vnučka známeho speváka Jána Lehotského hrá v seriáli Pán profesor. Anna Lea Pokorná sa objavila už v predošlej sérii a producenti jej dali v novej sérii väčší priestor, keďže videli jej veľký potenciál. V seriáli hrá postavu Laury, ktorá si v minulosti prešla peklom, keď ju takmer na dno stiahol jej problémový brat. Odvtedy Laura vyrástla a je z nej krásne mladé dievča, ktoré je vo vzťahu s atraktívnym maturantom. Laura je na rozdiel od neho sčítaná, mimoriadne inteligentná a rada o veciach premýšľa do hĺbky.

Anna sa chce inšpirovať dedom

„Starý otec má môj obdiv a rešpekt. To, čo dokázal v takom mladom veku a stále ho to drží, ma udivuje. Neustále sa dokáže rozvíjať a tvoriť niečo nové a krásne. Prezradím na neho, že okrem toho, že miluje hudbu, rád sa vždy pochváli svojou novou, vyrezanou soškou alebo svojimi rôznymi výtvormi. Je veľmi šikovný. Dúfam, že aj ja si budem vedieť nájsť cestu k umeniu po celý život. Presne tak, ako si ju našiel on,“ povedala herečka, ktorú uvidia diváci už dnes na obrazovkách Markízy.

V Teleráne boli hosťami producentky seriálu Pán profesor, herečka Anna Lea a herec Patrik Masár. V rozhovore sa dozviete, ako si vyberajú nové tváre a témy do seriálu.


Sledujte novú sériu seriálu Pán profesor každý utorok o 20.30 h na Markíze a s týždenným predstihom na Voyo.

 

Upútavka

 
Pán profesor - v utorok, 27. septembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na