Pán profesor cover

MARKÍZA • UTOROK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Herečka z Pána profesora o ekológii: Takto chráni prírodu aj počas menštruácie

27. 09 2022 13:00 | markiza.sk
Kristína sa objaví aj novej sérii Pána profesora
Kristína sa objaví aj novej sérii Pána profesora Foto: TV Markíza
Kristína Spáčová
Kristína Spáčová
Kristína Spáčová

Talentovaná herečka otvorila tabuizovanú tému, o ktorej však treba hovoriť.

Pre Kristínu Spáčovú je postava v seriáli Pán profesor prvou váčšou hereckou skúsenosťou. Po úspečnej tretej sérii, kde si zahrala postavu Niki, sa opäť objavuje aj v štvrtej sérii. V dnešnej časti seriálu sa dostane do konfliktu so spolužiakom Félixom, ktorý neuznáva jej otca. Práve on obhajuje sexuálneho predátora, ktorého liečil na psychiatrii.

TIP: Fascinujúce filmové efekty: Takto potečie krv v obľúbenom seriáli

Herečka je momentálne čerstvou absolventkou Vysokej školy múzických umení v Bratislave. V druhom ročníku na VŠMU sa jej podarilo natočiť celovečernú rozprávku, kde si zahrala nemú grófku, a taktiež rada spomína na točenie so šikovným režisérom Pána profesora Ondrejom Hraškom, ktorý jej bol veľkou oporou pri točení teasera k vtedy pripravovanénu filmu.

Kristína sa ekológii venuje už od detstva

Ekológia je pre ňu témou, ktorej sa v podstate nevedomky venuje už od detstva, keď napríklad doma nikdy nepoužívali plastové slamky, ktoré boli populárne, alebo odjakživa separovali, či často nakupovali s rodičmi v second handoch. Teraz sa to snaží v malých krokoch šíriť aj do svojho okolia a veľmi sa teší, že aj na natáčaní Pána profesora sa uberajú touto cesto.

Kristína porozprávala Lucii Hlaváčkvej, ktorá moderovala reláciu MARKÍZA BACKSTAGE, o dôležitosti ekológie. Mladá herečka prehovorila aj o tom, ako chrániť našu prírodu aj počas menštruácie.

Chrániť prírodu sa snaží aj naša televízia, ktorá ako prvá na Slovensku podniká potrenbé kroky na výrobách svojich projektov - Veľkolepá a predsa šetrná k životnému prostrediu: Tanečná šou Let's Dance je prvým uhlíkovo neutrálnym programom na Slovensku

Pozrite si rozhovor s Kristínou Spáčovou.

Upútavka

 
Pán profesor: Vianočný špeciál - v utorok, 29. novembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na