Pán profesor cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Skúsení slovenskí herci by mali byť na pozore! Títo herci ich môžu čoskoro vymeniť

29. 07 2022 10:00 | kf
Spoznajte mladé herecké talenty
Spoznajte mladé herecké talenty Foto: TV Markíza
Dávid Kytka
Dávid Kytka
Dávid Kytka

Spoznajte mladé herecké talenty, ktoré už čoskoro uvidíte na obrazovkách Markízy.

V novej sérii Pána profesora sa objavia nové herecké talenty. Sú to mladí talentovaní ľudia, o ktorých budete ešte veľa počuť. Niektorí z nich majú už herecké skúsenosti a vystupujú v divadlách, alebo sa vyskúšali aj pred kamerami.

Dávid Kytka

Väčšinu voľného času venoval herectvu. Jeho srdcu najbližší šport je lyžovanie a volejbal. Jeho babička pestuje kvety, ktoré spolu s ňou chodí predávať po slovenských dedinkách. V seriáli Pán profesorov hral aj minulú sériu. Tentokrát jeho postava dostane väčší priestor a Dávid tak môže ukázať divákom svoj talent. Okrem tohto seriálu sa objavil aj v Druhej šanci.

Simona Guľášová

Simona pochádza z východu Slovenska. Vyštudovala herectvo na Konzervatóriu v Bratislave. Privyrába si strážením detí, lebo ich miluje. Dlhodobo sa venovala aj modelingu, ku ktorému sa plánuje čoskoro vrátiť. Rovnako ako jej seriálová postava v Pánovi profesorovi, aj Simona sa viac baví s chalanmi ako s babami. Obľúbený seriál však nie je jej prvou skúsenosťou pred kamerami. V minulosti natáčala reklamy, zahrala si v iných seriáloch či vo videoklipoch.

Patrik Masár

Patrik študuje na Akadémii umení v Banskej Bystrici. Štúdium na tejto škole bol jeho snom, ktorý sa mu splnil. K herectvu sa dostal už na základnej škole, kde si zahral v rôznych divadelných predstaveniach.  Za jeho skvelé výkony získal cenu za mužský herecký výkon od Matice slovenskej. Patrik hral na divadelnom festivale Dotyky a spojenia v Martine, taktiež v Ostrave na divadelnom festivale, alebo v Divadle Artynas v Novom meste nad Váhom.  Popri štúdiu sa venuje saj modelingu, hrá na gitare a ovláda spev. Zaujímavosťou je, že pre seriál si po ôsmich rokoch musel oholiť fúzy a bradu.

Maxim Rozenberg

Študuje na Konzervatóriu v Bratislave herectvo. Chystá sa práve do 4. ročníka. Vo voľnom čase sa zväčša venuje hudbe, jej počúvaniu alebo hraniu na hudobné nástroje ako je klavír, gitara, ale niekedy chytí do rúk aj husle.

Samuel Kvalich

Pochádza z Banskej Bystrice. Do Bratislavy sa presťahoval kvôli štúdiu na konzervatóriu. Samuel začínal štúdiom hry na fagote a spevu, teraz študuje už iba spev ako vybraný predmet. Miluje hudbu, ktorá sa s ním ťahá celý život.  Jeho strýko, ktorý má vlastnú kapelu, je jeho vzorom. Aj vďaka nemu sa rozhodol robiť vlastnú hudbu a hrať na gitare. Hudbu si najprv písal len v detskej izbe, ale časom skúsil aj pár projektov, a teraz sa dopracoval k tomu, aby mal vlastnú kapelu s názvom Snake Feets. Pán profesor je jeho prvá herecká skúsenosť, za ktorú je veľmi vďačný, pretože mu prináša veľa skúseností.

Simon Štubniak


Upútavka

 
Pán profesor: NOVÉ ČASTI - už čoskoro, na Markíze!
Sledujte celé epizody na