Pán profesor cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Stretla sa s Rihannou! Slovenka nám porozprávala, čo ju spája so svetovou divou

19. 07 2022 12:30 | kf
Sophia sa stretla s Rihannou
Sophia sa stretla s Rihannou Foto: korcuskova Instagram/badgalriri
Sophia Korčušková
Sophia Korčušková
Sophia Korčušková

Sophia mala možnosť si s ňou aj pokecať.

Sophia Korčušková má 22 rokov a modelingu sa venuje od svojich 14 rokov. Vďaka tomu veľa cestuje a mala možnosť stretnúť sa s rôznymi známymi tvárami. Fotila aj pre svetoznáme magazíny, kde sa objavila aj na titulkách. Počas jednej prehliadky v Cannes mala možnosť stretnúť najväčšiu divu, Rihannu. O svoje zážitky sa podelila aj s Markízou.

TIP na článok: Sexy model mieri do obľúbeného seriálu. Pri týchto fotkách pochopíte prečo

„Rihanna bola hostiteľkou eventu. Ako speváčka mala spoluprácu so značkou Chopard. Mala veľa povinností okolo celej akcie, ktorá trvala tri dni. Prvý deň sa konala večera pre VIP hostí. Boli tam rôzne celebrity ako Julianne Moore, Winnie Harlow, Kendall Jenner, Bella Hadid, Will Smith či Bruno Mars. Potom bola veľká prehliadka a všetko sa konalo v rámci festivalu v Cannes. Aj osobne som sa stretla s Rihannou. Hoci naša interakcia bola krátka, bola veľmi milá a priateľská. Pochválila nás modelky, že dobre vyzeráme. A bol to naozaj neskutočný zážitok sa s ňou stretnúť,“ prezradila nám Sophia.

Sympatická modelka študuje právo a pracuje v advokátskej kancelárii, kde sa venuje obchodnému právu. Po novom skúša šťastie aj na televíznych obrazovkách, kedy sa objaví v novej sérii seriálu Pán profesor.

Akú úlohu bude mať v seriáli, nám prezradila v rozhovore.


Upútavka

 
Pán profesor: NOVÉ ČASTI - už čoskoro, na Markíze!
Sledujte celé epizody na