Pán profesor cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Exkluzívne zábery Krištofa a Petry z Las Vegas. V kaplnke bol aj Bruce Willis!

18. 05 2022 10:00 | kf
Svadbu mala dvojica vo Vegas
Svadbu mala dvojica vo Vegas Foto: súkr. archív K.K.
Krištof s manželkou Petrou
Krištof s manželkou Petrou
súkr. archív K.K.

Herec z Pána profesora a jeho krásna manželka sa na nezvyčajnú svadbu chystali dlho.

Moderátor relácie VOYO NEWS Krištof Králik je už ženatý muž. Dva roky po zásnubách povedal áno krásnej českej modelke Petre Mácovej. Svadbu mali ako z filmu.

Dvojica sa vybrala na výlet do Ameriky. Kde inde by mohli mať nezabudnuteľnú svadbu ako priamo v Las Vegas. Nebola to náhoda, že sa vybrali práve do magického mesta v Nevade. Všetko mali perfektne naplánované. Niet divu, keď na samotný obrad čakali niekoľko rokov.

„Hlavný dôvod, prečo sme sa rozhodli mať svadbu osamote, bolo, aby sme si ju užili. Veľké množstvo ľudí chce, aby bola svadba pred očami ostatných totálne perfektná, a ak niečo nevychádza, vytvára to obrovský a zbytočný stres. S rodinou a s kamošmi si to užijeme, keď sa vrátime na Slovensko. Urobíme párty s každým, kto má zo svadby radosť a náležite oslávime. Svadbu sme niekoľkokrát odkladali pre pandémiu a nepredvídateľným opatreniam. Výlet do Ameriky sme plánovali dlho, tak sme spojili príjemne s prijemným,“ prezradil pre markiza.sk Krištof.

Dvojica sa zobrala v svetoznámej kaplnke

Vo Vegas mali svadbu tí najslávnejší ľudia z Hollywoodu. Niet divu, že si preto Krištof a Petra vybrali kaplnku, ktorá priniesla šťastie niekoľkým celebritám.

„Vegas je svadobné hlavné mesto sveta a kaplnka, kde sme sa zobrali, oddala ľudí ako Michael Jordan, Frank Sinatra alebo Bruce Willis,“ dodal šťastný ženáč.

Exkluzívne fotky zo svadby nájdete v priloženej galérii.

Upútavka

 
Pán profesor: Vianočný špeciál - v pondelok, 6. decembra, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na