Pán profesor cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Radikálna zmena. Kráska z Pána profesora sa ostrihala nakrátko, vlasy daruje chorým

24. 12 2021 16:00 | nb
Spoločná fotka hercov z Pána profesora
Spoločná fotka hercov z Pána profesora Foto: TV Markíza
Bianka Šutičová
Laura Hritzová (vľavo) a Bianka Šutičová
Ráchel Šoltésová, Bianka Šutičová, Laura Hritzová a Diana Klamová

Dole išli desiatky centimetrov z jej nádherných vlasov. Ostrihala sa sama!

Herečka Bianka Šutičová z Pána profesora, ktorú poznáte ako seriálovú Žofiu, je známa dlhými hrdzavými vlasmi do polky chrbta. Tejto vizáži je už koniec. Bianka totiž radikálne zmenila imidž a niekoľko desiatok centimetrov z jej hrivy išlo dole. Dnes nosí krátky účes, v ktorom vyzerá rovnako krásne ako v dlhých vlasoch. A zmenu si užíva.

„Myslela som, že som ňou bola s dlhými vlasmi, ale ono je to presne naopak,“ okomentovala svoju premenu Bianka, ktorú dovtedy účesom prirovnávali k princeznej Rapunzel z kreslenej rozprávky. Aj ona sa v príbehu ostrihala takmer rovnako ako naša krásna herečka.

TIP: Herec z Pána profesora ako ho nikto nepozná. Na sviatky je z neho iný človek

A ako sa zmena vôbec udiala? „Všetkým spolužiakom som povedala, že od zajtra budem bielovláska. No kým som prišla domov, tak som premýšľala. Dlho som hovorila, že by som chcela darovať vlásky, neustále som o tom čítala a teraz? Nemohla som si ich len tak prefarbiť, lebo by som ich tým dosť zničila. A tak som chytila nožnice a odhodlala sa na to. Nemôžem povedať, že by to šlo ľahko - to teda vôbec nie! Triasli sa mi ruky, doslova som nemohla dýchať, lebo sa mi zastavoval dych z toho, čo práve robím. Mala som ich zopnuté v dvoch copoch a po odstrihnutí som sa začala smiať. Bol to šok, prekvapenie a radosť v jednom. Vlásky mám ešte u seba, ale chystám sa ich poslať do nadácie, ktorá daruje vlasy. Pevne verím, že budú vhodné na výrobu parochne pre onkologických pacientov,“ hovorí Bianka, ktorá má teraz doslova ľahšiu hlavu a vyzerá krásne.

Fotky Bianky po premene nájdete v galérii.

TIP: Roman Luknár neoslavuje Štedrý večer ako každý iný. Prečo má Vianoce v auguste?

Upútavka

 
Pán profesor: Vianočný špeciál - v pondelok, 6. decembra, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na