Pán profesor cover

MARKÍZA • PONDELOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Po prvý raz pred kamerami: Nová postava v seriáli Pán profesor

24. 09 2021 13:00 | kf
Nová postava v seriáli Pán profesor
Nová postava v seriáli Pán profesor Foto: TV Markíza
Peter Kočiš hrá v seriáli otca Jančiho Cibuľu
Janči Cibuľa a Tomáš Maštalír
Janči Cibuľa a Natália Gadzmanová

Po herectve túžila už dlho.

V novej epizóde Pána profesora sa predstaví nová tvár, ktorú diváci predtým na televíznych obrazovkách nevideli. Natália Gadzmanová len prednedávnom doštudovala a chcela vyskúšať, aké je to byť herečkou.
 
„V seriáli Pán profesor hrám postavu, ktorá sa volá Mila. Mila a ja sme úplne rozdielne, s niektorými jej rozhodnutiami sa stotožňujem, avšak nie so všetkými. V reálnom živote som nedávno doštudovala a snažím sa nájsť niečo, čomu by som sa chcela venovať aj naďalej. Môj sen nebol hrať konkrétne v tomto seriáli, ale už veľmi dlho som si to chcela vyskúšať a som veľmi vďačná, že som dostala takúto možnosť,“ prezradila nám Natália.
 
Do seriáli sa dostala cez kasting a stvárňuje mladú študentku Milu, ktorá sa zamiluje do staršieho žiaka v škole. David (Janči Cibula) je do Mily taktiež zamilovaný, no obidvaja pochádzajú z iných rodinných pomerov. Kým David má bohatého otca, Mila je dievča z chudobnej rodiny.

Ako dopadne láska medzi dvomi študentmi, to sa dozviete už v najnovšej časti Pána profesora už teraz na VOYO a každý pondelok na Markíze.

 

Upútavka

 
Pán profesor - v pondelok, 25. októbra, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na