Pán profesor cover

MARKÍZA • OD 6. 9. • 30. 8. NA VOYO •

Drsný začiatok novej série: Samo odkrýva domáce násilie

06. 09 2021 15:30 | kf
Samo sa dozvie krutú pravdu
Samo sa dozvie krutú pravdu Foto: TV Markíza

Na takéto rozuzlenie nikto v škole nečakal.

Obľúbený seriál zo študentských lavíc je späť. Pán profesor prichádza s treťou sériou a diváci sa naozaj majú na čo tešiť: zaujímavé príbehy, nové postavy a študentské dobrodružstvá. Druhá séria sa skončila veľkolepo. Láska medzi Samom Vozárom (Tomáš Maštalír) a Klaudiou (Gabika Marcinková) sa konečne naplnila. Svojrázny triedny učiteľ povedal úprimne kolegyni Klaudii svoje pocity a tá sa neubránila slzám.

TIP na článok: Gabika Marcinková prežíva veľké zmeny v živote

Prvý diel Pána profesora bude naozaj napínavý. Okrem toho, že Klaudia a Samo nevedia, ako sa tváriť v škole pred kolegami po prázdninách, Samo odhalí krutú pravdu o jednom z jeho žiakov.
 
Druhákovi Petrovi sa v poslednom čase prudko zhoršilo správanie, dostáva sa do konfliktov, reaguje agresívne a nikto nechápe prečo. Všetci si myslia, že je to prejavom vzdoru voči tomu, že na škole učí jeho mama a Peter je tým pádom terčom výsmechu. Avšak skutočný dôvod svojho správania Peter neprezradí ani svojej priateľke Niki. Až Samo zistí, že Peter je týraný. Samo upodozrieva Petrovho prísneho a náročného otca.

 
 

Aká je pravda o domácom násilí a čo odhalí premiérová časť Pána profesora, sa dozviete už dnes o 20.30 na Markíze a už teraz na VOYO.

 

Upútavka

 
Pán profesor - v pondelok, 20. septembra, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na