Pán profesor cover

MARKÍZA • OD 6. 9. • 30. 8. NA VOYO •

Gabika Marcinková prežíva veľké zmeny v živote

06. 09 2021 10:30 | kf
Gabika Marcinková
Gabika Marcinková Foto: TV Markíza

Herečke sa toho deje v živote veľa.

Pán profesor sa dnes vracia na televízne obrazovky. Nová séria sľubuje zaujímavé príbehy, nové postavy a vzťah učiteľa Sama a Klaudie sa posunie na ďalšiu úroveň. Tomáš Maštalír a Gabika Marcinková ešte stále natáčajú tretiu sériu a prezradili, koľko dní trvá natočenie jednej epizódy.

TIP na článok: Odvaha mu nechýba: Zvládol to, čo bežne robia iba skúsení kaskadéri

Gabika prežíva v živote mnoho zmien

Gabika prežíva najšťastnejšie obdobie v živote. Ich rodina rozrástla o druhého člena a malý Jakubko má už päť mesiacov. Herečka popri bábätku stíha aj pracovné povinnosti. Jej synček chodí na natáčanie spolu s ňou.
 
„Pre mňa je to jediná práca, ktorú robím popri deťoch, takže je to pre mňa taký paralelný život s tým mojím. Okrem toho prežívam novú hereckú výzvu a mnohokrát sa musím učiť texty na poslednú chvíľu,“ prezradila herečka. Okrem toho jej dcérka už začala chodiť do škôlky, takže Gabika má v živote samé zmeny.
 
Gabika s Tomášom boli hosťami v Teleráne a porozprávali, čo všetko čaká divákov v novej sérii. „Zásadné v tejto sérii je, že sú zo študentov maturanti a budú končiť školu, čiže rieši sa stužková a čo s ich životmi. Pribudne aj druhá trieda, kam prichádzajú nové postavy,“ pridal Tomáš.
 
Ako sa bude vyvíjať vzťah medzi Klaudiou a Samom a na aké zaujímavé scény sa môžeme tešiť v novej sérii, to sa dozviete v rozhovore pre Teleráno.

 

Nenechajte si ujsť tretiu sériu obľúbeného seriálu Pán profesor už teraz na VOYO a 6. septembra na Markíze.

 

Upútavka

 
Pán profesor - v pondelok, 20. septembra, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na