Pán profesor cover

MARKÍZA • UTOROK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Pán profesor začne opäť vyučovať už od septembra, prináša aj exkluzívnu kolekciu oblečenia

23. 07 2021 12:00 | TS
Martin Klinčúch a Monika Sakmanová
Martin Klinčúch a Monika Sakmanová Foto: TV Markíza
Martin Klinčúch a Monika Sakmanová
Martin Klinčúch a Monika Sakmanová
Martin Klinčúch a Monika Sakmanová

Seriálový megahit prináša okrem nových častí aj jedno prekvapenie!

Najúspešnejší pôvodný seriál uplynulej sezóny sa vracia na obrazovky Markízy s novými časťami. Fanúšikov nepochybne poteší aj možnosť zakúpiť si originálne darčekové predmety.

Seriálový megahit Pán profesor si aj túto jar doslova podmanil divákov televízie Markíza a stal sa suverénne najsledovanejším programom vlastnej tvorby v rámci celého slovenského trhu. Už od septembra sa preto jeho početní fanúšikovia môžu tešiť na nové časti tretej série, ktorá prinesie ešte viac epizód, než tomu bolo v minulosti.

Nekonvenčný stredoškolský učiteľ Samo Vozár v jedinečnom stvárnení Tomáša Maštalíra, bude riešiť nielen ďalšie problémy svojich študentov, ale aj tie svoje. Ako sa bude ďalej vyvíjať jeho vzťah s kolegyňou Klaudiou (Gabriela Marcinková)? Hereckým hviezdam najvyššieho kalibru v seriáli zdatne sekundujú mladé nádejné talenty ako Martin Klinčúch, Adam Bardy či Krištof Králik.

Pán profesor si získal masívnu popularitu naprieč všetkými vekovými kategóriami a vo veľkom pritiahol k obrazovkám aj mladšie publikum, ktoré je čoraz náročnejšie osloviť klasickým lineárnym vysielaním. Nové časti prinesú ďalšie pútavé príbehy, viacero prekvapení, ako aj zaujímavé nové postavy, ktoré obohatia dej,“ prezradil Michal Borec, riaditeľ PR a marketingu skupiny Markíza.

Čakanie na štart premiérovej série si fanúšikovia Pána profesora môžu spestriť vďaka úplne novej kolekcii oblečenia, ktorá vznikla v spolupráci značky LOVE THEM a TV Markíza a aktuálne už je dostupná v Markíza shope. Vybrať si môžu z dvoch verzií originálnych tričiek s názvom "SMILEY x Pán profesor" s modrou alebo žltou potlačou. Tričká sú unisexové a k dispozícii sú veľkosti od S po XL, záujemcovia si ich môžu zakúpiť za výhodnú cenu 19 eur s DPH.

edit3.jpg
Foto: TV Markíza
 

V promo kampani na podporu predaja nových tričiek účinkujú herec z Pána profesora a aktuálny víťaz šou Tvoja tvár znie povedome Martin Klinčúch a tanečníčka Monika Sakmanová.

PR oddelenie skupiny Markíza

 
 

Upútavka

 
Pán profesor - v utorok, 27. septembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na