Pán profesor cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

V Pánovi profesorovi bude horúco: Kto je v seriáli za akčnými scénami?

12. 04 2021 11:00 | kf
Nová epizóda Pána profesora bude plná prekvapení
Nová epizóda Pána profesora bude plná prekvapení Foto: TV Markíza
Boxerský tím
Boxerský zápas medzi konkurenčnými školami
pp rozhovor boxeristi komplet.mp4

Diváci sa môžu tešiť na box so skutočnými zápasníkmi.

Samov boxerský krúžok má hájiť česť školy v zápase s konkurenčným gymnáziom. Jedinou nádejou spomedzi členov boxerského krúžku je drsný Charlie. Keď Samo zistí, že za jeho perfektnou športovou formou je malý háčik, musí rázne zakročiť. Charlie sa musí rozhodnúť, akou cestou sa vydá a či mu za to stoja aj úspechy, ktoré nie sú získané férovým spôsobom.

TIP na článok: Boxerská príprava bola pre hercov náročná: Uhádli by ste, kto z nich má čierny pás?

Seriál je plný akčných scén a herci sa musia na jednotlivé zábery dôkladne pripraviť. Už aj v prvej sérii sme zažili veľa bitiek a rôzne nebezpečné situácie, ale hlavní aktéri vždy vyviazli bez škrabancov. Za to vďačia Romanovi Jankovičovi, filmovému kaskadérovi, ktorý sa stará o prípravu hercov. Aj pri aktuálnom boxerskom zápase si museli nacvičiť jednotlivé údery, aby sa divák vedel vžiť do deja spolu s postavami. Nehovoriac o tom, že v tejto epizóde sa na televíznych obrazovkách objavia aj zápasníci, ktorí sú majstrami Európy či sveta v bojových športoch.

V Teleráne boli hosťami Krištof Králik, Marek Lupták a Roman Jankovič, ktorí prezradili, ako vyzerala príprava a na čo si najviac musia dávať pozor pred kamerami, keď natáčajú nebezpečné scény.

 

Sledujte novú časť Pána profesora v pondelok o 20.30 h na Markíze a už teraz na VOYO.

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Pán profesor - v pondelok, 3. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na