Pán profesor cover

MARKIZA • PONDELOK • 20:30 •

Hviezda Pána profesora má našliapnuté na sľubnú kariéru: Nepočujeme o ňom naposledy

24. 02 2021 15:00 | markiza.sk
YAEL
YAEL
Matúš Kolarovský
Matúš Kolarovský
Matúš Kolarovský

S nahrávaním skladby YAELovi pomáhal talentovaný Matěj Vávra.

Matúš Kolarovský, ktorý vystupuje pod umeleckým menom YAEL, je známy najmä z televíznych obrazoviek, kde stvárňuje postavu v úspešnom seriáli Pán Profesor. Tentoraz vydáva svoj ďalší hit. Interpret nasadil extrémne produktívne tempo, ktorým má našliapnuté na snubnú kariéru a po úspešnom singli Made of Gold prichádza s novým hitom Cartoons & Movies.

Príbeh za umeleckým menom YAEL je celkom zaujímavý, nakoľko voľba mena zohrala dôležitú úlohu pri hľadaní smerovania v súkromnom živote aj umeleckej tvorbe. Je izraelského pôvodu a v hebrejskom preklade znamená Matúš, teda Boží dar.

image_6483441.JPG
 

Skladba Cartoons & Movies na prvé počutie zaujme svojím chytľavým refrénom, ktorý otvára dvere fantázii a nepochybne bude zdobiť playlist mnohých mladých dievčat, ktorým je pieseň nepriamo adresovaná. Dvadsaťročného interpreta, ktorý v novinke ukazuje uvoľnený vokálny prejav, ku skladbe inšpiroval rozlietaný a hektický životný štýl mladého modela, ktorý aktuálne prežíva a v skladbe spieva o túžbe nájsť čas a možnosť plniť sny. S nahrávaním skladby YAELovi pomáhal Matěj Vávra a pod master a mix sa podpísal Luxo.

Videoklip, o ktorý sa postarali šikovní ľudia z Illuminate Production na čele s režisérom Martinom Mikom, je zasadený do prirodzeného prostredia mladého speváka, ktoré je tvorené  známymi priestormi z Pána Profesora. Videoklip je obohatený o zaujímavé vizuálne prvky, ktoré spolu so známymi kulisami výborne dopĺňajú celkovú atmosféru klipu a pekne vystihujú lyrickú stránku skladby.

Všetko nasvedčuje tomu, že meno YAEL a jeho talent nezostane bez povšimnutia a ešte o ňom budeme počuť.


Druhá séria megaúspešného seriálu Pán profesor štartuje už 1. marca o 20.30 h na Markíze!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Pán profesor - v pondelok, 19. apríla, o 20.30!
Sledujte celé epizody na