MARKIZA • OD 1. MARCA •

Debutový singel Matúša z Pána profesora: Plačková aj ďalšie známe tváre

25. 01 2021 14:00 | nb
Chalani z Pána profesora
Chalani z Pána profesora Foto: TV Markíza
Matúš Kolárovský
Janči Cibuľa a Matúš Kolárovský
Matúš Kolárovský

Jeho úprimná spoveď je odsúdená na úspech.

Matúš Kolárovský je herec a model, ktorý sa po svetovom úspechu s medzinárodnou módnou kampaňou dostáva aj do povedomia slovenských divákov. V seriáli Pán profesor si zahral študenta Hassana, ktorý riešil rodinné problémy.

Matúš púta svojím zjavom pozornosť, no tento šikovný chalan má aj veľký talent. Okrem herectva, ku ktorému pričuchol, sa už dlhšie venuje hudbe. Spieva, rapuje a po viacerých spoluprácach teraz vydáva svoj vlastný debutový singel s názvom Made Of Gold.

Po pokusoch zobudiť v sebe hudobného ducha v zoskupení YINYOUNG spolu s Dominikom Sabotom a úspešnou skladbou Cappucino rozbieha Matúš svoju sólovú hudobnú kariéru pod prezývkou Yael.

Toto umelecké meno zohralo dôležitú úlohu pri hľadaní smerovania v živote aj umeleckej tvorbe. Je izraelského pôvodu a v hebrejskom preklade znamená Matúš, teda Boží dar.
Inšpirácia k skladbe Made Of Gold prišla v období Matúšovej karantény v Južnej Kórei a odzrkadľuje vnútorný boj so samým sebou a okolitým svetom. Je to úprimná výpoveď umelca, v ktorej sa snaží zhrnúť svoju životnú cestu za uplynulé obdobie, ktorá mu v živote priniesla mnoho zmien, najmä však pozitívnych.

Videoklip ku skladbe Made of Gold vznikol v dielni Illuminate Production pod vedením režiséra Martina Mika, ktorý má na svojom konte viac ako 100 nakrútených videoklipov na slovenskej hudobnej scéne. Videoklip verným spôsobom približuje divákovi atmosféru Yaelových skúseností a kus cesty, ku ktorej ho nasmerovalo správne rozhodnutie.

Pozrite si videoklip, kde môžete vidieť aj Matúšových kolegov z Pána profesora.


TIP NA ČLÁNOK: Kráska z Pána profesora na Ibize. Užívala si na lodi aj s Davidom Guettom

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Pán profesor - v pondelok, 1. marca, o 20.30!
Sledujte celé epizody na