Pán profesor cover

MARKIZA • PONDELOK • 20:30 •

Milostný život Pána profesora. Ako sa vyvíjal jeho vzťah s Klaudiou

25. 12 2020 13:00 | nb
Tomáš Maštalír a Gabika Marciková alias Samo a Klaudia
Tomáš Maštalír a Gabika Marciková alias Samo a Klaudia Foto: TV Markíza
Pán profesor
Gabika Marcinková
Gabika Marcinková

Zadaná kolegyňa Samovi učarovala, hoci si to až do jej odchodu nechcel pripustiť.

Keď do školy na Staromestskej nastúpila nová kolegyňa Klaudia Belanská (Gabika Marcinková), všetci kolegovia spozorneli. Táto sexy a inteligentná kráska sa stala kolegyňou Sama Vozára a ďalších, ktorým z nej padla sánka. 

Pozrite si jej príchod do novej školy, kde je už netrpezlivo očakávaná.


Pán profesor rýchlo zistil, že Klaudia je zadaná. Jej snúbenca, lekára Viktora (Marek Geišberg), prvýkrát stretol za rozpačitých okolností. Natrafil na párik práve počas ich vášnivého bozku vo výťahu, a tak sa nevyhli zoznámeniu. O sympatiách ale nemohla byť reč.


Samo zasiahol do bitky študentov Adama a Charlieho, no padol zo strechy, čo malo následky. Zranený potom absolvoval práve u Viktora v ambulancii ošetrenie. Nastala ďalšia nepríjemná situácia, kedy sa aj s Klaudiou stretli v jednej miestnosti...


Hoci Samo si to dlho nechcel priznať, ku Klaudii ho to stále mimoriadne ťahalo. A ani on jej nebol ľahostajný, dokonca sa krátko po jej nástupe vášnivo pobozkali. Najprv to nebolo úplne dobrovoľné, ale len kvôli studentom, rýchlo však zistili, aká chémia je medzi nimi.

Klaudia to nemala ľahké v škole so Samom, ani doma. Jej snúbenec Viktor sa totiž o bozku dozvedel nepríjemným spôsobom. A žiadal vysvetlenie.


Keďže Samo má rád ženy a Klaudia je nedostupná, začne si s mamou študenta, Natáliou. Tá mu učaruje, no nie je jediný. Natália totiž má pletky aj so synovým spolužiakom Tomim, ktorý sa do nej beznádejne zamiloval a bola jeho prvá žena v živote. Samo teda zdieľa známosť s vlastným žiakom - a Klaudia prvýkrát žiarli...


Počas prvej série sa vzťah Sama a Klaudia prehlboval aj zamotával. Je teda otázkou, či chce Viktor prijať pracovnú ponuku v americkom Bostone aj preto, aby Klaudiu odpútal od novej práce, kde sa denno denne stretáva so Samom. Každopádne, pre lekára je to životná príležitosť, ako sa posunúť v kariére.

Viktor sa veľmi túži presťahovať a hoci by to bolo len na pár rokov, Klaudia touto zmenou vôbec nie je nadšená. Keď jej spomenie túžbu po dieťati, zamrzne úplne.


Klaudia sa pod tlakom okolností rozhodla, že predsalen poletí do Ameriky a skúsi nový život s Viktorom. V škole dala výpoveď a nechala kolegov v šoku. Učiteľský zbor, riaditeľ aj študenti to niesli ťažko.

Samo, ktorý má problém priznať svoje city sám pred sebou, nie ešte vyjadriť ich nahlas, je zničený. Dokonca príde na letisko, aby Klaudiu zastavil, no ona chce počuť konkrétne slová a tie Samo nedokáže vysloviť...


TIP NA ČLÁNOK: Pripomeňte si najsilnejšie príbehy Pána profesora. Toto sú NAJ momenty prvej série

Komentáre (0)