Pán profesor cover

MARKIZA • PONDELOK • 20:30 •

Herci zo zákulisia: Kto sa najviac blysol vo vianočnom klipe?

22. 12 2020 15:30 | nb
Jakub Horák a Maroško Baňas, Diana Klamová a Laura Hritzová
Jakub Horák a Maroško Baňas, Diana Klamová a Laura Hritzová Foto: Instagram/banasmaros, TV Markíza
Diana Klamová a Laura Hritzová
Zuzka Kraváriková a Oliver Oswald
Zuzka Kraváriková a Diana Ristová

Už ste videli vianočný klip hercov z Oteckov a Pána profesora?

Počas galavečera Najkrajšie Vianoce na Markíze mal premiéru vianočný videoklip k pesničke All I Want For Christmas Is You, kde si zaspievali všetci mladí herci z Oteckov a Pána profesora. Spoločne im to išlo skvele za mikrofónmi aj pred kamerou a výsledkom je krásne video, ktoré rozprúdi vianočnú náladu v každej domácnosti.

V zákulisí nakrúcania klipu herci prezradili, ako zvládli spevácku časť, ktorá im nie je práve blízka. Jedným z výnimiek je Maroško Baňas z Oteckov, ktorý je už skúsený spevák. Dlhodobo totiž vystupuje v muzikáli Bedári na Novej scéne a spev aj tanec mu nerobí najmenší problém.

Veľkými hudobnými talentami sú aj Martin Klinčúch či František Beleš a skúsenou speváčkou je aj Diana Ristová, ktorá je dcérou známeho hudobníka. Skúsenosti má aj Zuzka Kraváriková, ktorá účinkovala v šou Tvoja tvár povedome a Karinka Qayumová zasa chodí na hodiny spevu.

S touto výzvou sa ale výborne popasvali aj ďalší. Herec a model Krištof Králik so smiechom zhodnotil, že mu to nevyšlo. Aj nespeváci Diana Klamová a Lukáš Jurko prezradili, aké mali reakcie, keď sa dozvedeli o speve. Ako hodnotia výsledok? Sledujte video:

 

TIP NA ČLÁNOK: Najčudnejšia vianočná večera. Herečka musí na Štedrý deň svindľovať

Komentáre (0)