MARKIZA • OD 1. MARCA •

Kráska z Pána profesora na Ibize: Užívala si na lodi aj s Davidom Guettom

24. 01 2021 12:00 | nb
Diana Klamová
Diana Klamová Foto: Instagram/dianaklam
Diana Klamová na Ibize
Diana Klamová na Ibize
Diana Klamová na Ibize

Modelka a herečka má za sebou skúsenosti so svetovými hviezdami.

Diana Klamová je úspešná modelka, ktorá vďaka účinkovaniu v seriáli Pán profesor objavila v sebe aj herecký talent. Ako študentka Katka sa cez obrazovky dostáva do povedomia slovenských divákov, no Diana je pred kamerou už roky ako doma.

Vďaka modelingu nemá pred objektívom najmenší problém a za sebou má viaceré úspechy. Množstvo pracovných ciest, prehliadok či fotení k jej práci jednoducho patrí, no kráske sa podarilo aj spolupracovať so slávnymi hudobníkmi.

TIP NA ČLÁNOK: Diana z Pána profesora o úskaliach modelingu a vzťahu so známym hercom

„Minulé leto ma agentúra vyslala na Ibizu a vtedy som okrem iného účinkovala aj v dvoch letných videoklipoch,“ hovorí Diana, ktorá si neskôr, späť na Slovensku, vyskúšala aj rolu vo videoklipe hercov z Pána profesora a Oteckov. Tam si dokonca aj zaspievala.

Nalaďte sa na pozitívnu vlnu s letnými hitmi a nájdite Dianu. Vo videu, kde je okrem iného aj s Davidom Guettom, tancuje v žiarivej ružovej sukni. Poznáte tento svieži letný hit?


V druhom videu je Diana tentoraz v sexy plavkách na lodi a neskôr v klobúku na párty. Na svoje si prídu nielen milovníci latino hudby:


TIP NA ČLÁNOK: Laura Hritzová prekvapila fotkami. Toto u nej fanúšikovia ešte nevideli

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
PREMIÉROVÉ ČASTI Pán profesor - 1. marca, na Markíze!
Sledujte celé epizody na