MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Vedeli ste to? Herci z markizáckych seriálov v skutočnosti tvoria pár

17. 10 2020 13:00 | nb
Diana a Oliver.jpg
  Foto: Archív D. Ristovej
Diana a Oliver
Diana a Oliver
Diana je aj vokalistkou skupiny Funkiez

Ich láska trvá už takmer štyri roky.

Herečka Diana Ristová hrá v seriáli Pán profesor Samovu študentku, vždy dokonale pripravenú a zodpovednú jednotkárku Romanu. Práve jej príbeh bude rozvinutý v nasledujúcej siedmej epizóde Pána profesora.

V reálnom živote Diana tvorí už takmer štyri roky pár s hercom Oliverom Asztalosom, ktorého poznáte z Oteckov ako Lukyho spolužiaka Kýbla. Spoznali sa na konzervatóriu, kde si hneď vzájomne padli do oka. Ona bola prváčka, ono ročník vyššie. Dnes je Diana v poslednom ročníku.

V reálnom živote ich momentálne spája aj Tomáš Maštalír, keďže Oliver študuje herectvo na VŠMU v ročníku Tomáša Maštalíra a Michala Vajdičku. A ako sa to medzi nimi začalo?

„Pozval ma na rande, bol veľký džentlmen. Od začiatku sme si boli veľmi blízki a hneď po prvom rande sme vedeli, že toto je to, čo chceme. Oliver je pre mňa ten najláskavejší, najchápavejší, najtolerantnejší, najmilší a najatraktívnejší muž, akého poznám. Vo všetkom ma neskutočne podporuje a ja sa ho v tom snažím dobehnúť,“ hovorí zaľúbená Diana.

Spoločne majú za sebou aj účinkovanie v divadelných predstaveniach počas štúdia na konzervatóriu, kde si dokonca zahrali aj pár. „Je zvláštne s niekým, s kým chodíte, hrať, že spolu chodíte,“ smeje sa herečka. Okrem divadla dvojicu spája aj láska k turistike, tancu a hudbe.

TIP NA ČLÁNOK: Herca kedysi pre toto šikanovali, zvažoval aj plastickú operáciu. Dnes je to jeho poznávacie znamenie

„Od šiestich rokov sa venujem spevu a pravidelne vystupujem ako vokalistka so skvelou kapelou Funkiez,“ hovorí Diana, ktorá sa už stretla aj s názorom, že dvaja herci vo vzťahu spolu nemôžu vydržať. S Oliverom však na to majú iný názor.

„Obaja si myslíme, že všetko je o určení si priorít a hraníc, o komunikácii a vzájomnej tolerancii. Avšak môže byť niečo pravdy na tom, že vzťah dvoch umelecky založených ľudí je emočne o niečo náročnejší. To však neznamená, že nemôže fungovať,“ hovorí.

Herci sa v rámci svojich projektov nevyhnú ani bozkávacím scénam, ktoré ten druhý môže z pohľadu diváka vidieť. Nie je im to nepríjemné? „Takéto scény nie sú našou voľbou, ale povinnosťou a keďže sme si tým obaja prešli, nemáme dôvod žiarliť. Vieme sa vcítiť jeden do druhého,“ vysvetľuje Diana.

Olivera považuje za svojho parťáka na život, akého by dopriala nájsť každému. „Je dôležité vedieť sa obetovať pre druhého a dať svoje ja nabok, ale všetko v zdravej miere,“ dodáva.

TIP NA ČLÁNOK: Najprovokatívnejšia scéna Pána profesora. Ako sa herečke nakrúcalo v negližé s Maštalírom?

Sledujte premiérovú epizódu Pána profesora v pondelok 19. októbra o 20.30 h na Markíze!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Pán profesor - v pondelok, 2. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na