MARKIZA • PONDELOK • 20:30 •

Mladého herca kedysi pre toto šikanovali, dnes je to jeho poznávacie znamenie

09. 10 2020 11:00 | nb
Martin Klinčúch alias Tomi
Martin Klinčúch alias Tomi Foto: TV Markíza
Martin Klinčúch
Adam Bardy, Bianka Šutičová, Martin Klinčúch
Laura Hritzová, Martin Klinčúch

Zašlo to tak ďaleko, že dokonca zvažoval operáciu.

Šiesta epizóda Pána profesora sa venovala téme šikana. Študentke Lily sa spolužiaci najprv nepekne posmievali, potom to zašlo do extrému. Jej verejná potupa nebola len medzi študentami a profesormi, ale rovno na internete.

So šikanou však majú svoje skúsenosti aj herci. Kristína Petráňová, ktorá si Lily zahrala, si dokonca prešla niečím podobným na vlastnej koži. Prehovorila o tom v otvorenom rozhovore.

Stal si sa obeťou šikany alebo si bol jej svedkom? Nezostávaj potichu. Pomôžeme ti na stránke https://www.odpisemeti.sk/

Ani Martinovi Klinčúchovi alias Tomimu sa šikana nevyhla. Roky musel znášať posmech pre svoj výzor a dokonca zvažoval plastickú operáciu! 

„V mojom prípade to nebola fyzická šikana, žiadne bitky ani napádanie, ale neustále narážky a prezývky. Tie som vtedy nebral s nadhľadom, trápilo ma to. Teraz viem, že to bola detská hlúposť a za to, ako vyzerám, sa vôbec nehanbím,“ vysvetľuje Maťo.

O čo ide a kto mu to vyhovoril? Aké bolo pre herca znášať šikanu a akej aktivite sa preto začal venovať? Pozrite si úprimný rozhovor:

 

TIP NA ČLÁNOK: Z celosvetovej kampane do seriálu Pán profesor. „Konkurencia nebola veľká," hovorí model Matúš

Komentáre (0)