Pán profesor cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Známy herec ako zbohatlícky „foter“: Svojho syna šetriť nebude

26. 09 2020 13:00 | nb
Pán profesor bude mať dočinenia s Dávidovým otcom.
Pán profesor bude mať dočinenia s Dávidovým otcom. Foto: TV Markíza
Peter Kočiš v seriáli Pán profesor
Peter Kočiš v seriáli Pán profesor
Peter Kočiš v seriáli Pán profesor

Ich vzťah je komplikovaný. Dokáže to napraviť Pán profesor?

Témou novej premiérovej časti seriálu Pán profesor je aj tzv. „zlatá mládež“. Deti z bohatých rodín, ktoré majú všetko a ešte viac, však nie sú vždy také šťastné, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Jeden zo Samových študentov, Dávid (Ján Cibuľa), je obeťou svojho zbohatlíckeho otca, ktorého si zahral herec a moderátor Peter Kočiš. Zdalo by sa, že bohatý podnikateľ dáva synovi všetko, no to najdôležitejšie - rodičovská láska - mu chýba.

Petra sme sa počas nakrúcania pýtali, ako sa vžil do úlohy muža, ktorý si myslí, že sa všetko dá kúpiť, no syna zároveň často ponižuje. V realite je otcom dvoch dospelých dcér, jeho výchovné metódy sa však k tým seriálovým nikdy nepribližovali.

„Deti treba rozmaznávať, ale v rozumnej miere. Treba ich viesť hlavne k tomu, aby sa zbytočne nepoflakovali a boli samostatné. Je fajn, keď rodičia vyznávajú správne hodnoty a deti idú prirodzene v ich šľapajách,“ hovorí herec.

Tomáš Maštalír v úlohe Pána profesora sa mu pozdáva, učiteľské povolanie však menej. O tomto povolaní nikdy nesníval. „Nie, nie, nemal by som na to trpezlivosť,“ smeje sa herec. Viac v rozhovore:


Sledujte premiérovú epizódu Pána profesora v pondelok 28. septembra o 20.30 h na Markíze!

 

Upútavka

 
Pán profesor: NOVÉ ČASTI - už čoskoro, na Markíze!
Sledujte celé epizody na