Pán profesor cover

MARKÍZA • OD 30.8, O TÝŽDEŇ SKÔR NA VOYO •

Krásnu herečku Bianku osud skúša aj v súkromí. Oporou jej bol Maštalír

08. 09 2020 12:00 | markiza.sk
Žofia (Bianka Šutičová) v objatí Pána profesora
Žofia (Bianka Šutičová) v objatí Pána profesora Foto: TV Markíza
Bianka4.jpg
Bianka Šutičová
Ján Cibuľa, Bianka Šutičová, Daniel Výberči, Adam Bardy

Študentka z Pána profesora si v živote prešla ešte niečím horším než v seriáli.

Druhá epizóda seriálu Pán profesor sa točí okolo gymnazistky Žofie, ktorá začne do školy potajomky nosiť bábätko - svoju malú sestričku. Jej mama totiž má popôrodunú depresiu a zlého partnera, ktorý im robí zo života peklo, a tak Žofka preberá za dieťa zodpovednosť namiesto mamy.

Žofiu hrá talentovaná herečka Bianka Šutičová, ktorá po konzervatóriu pokračuje v štúdu herectva aj na VŠMU. Jej prvá veľká herecká príležitosť je však veľkou výzvou, so svojou postavou má totiž toho viac spoločného, než by sa zdalo.

„So Žofiou ma spája práve mama - a chuť bojovať. V osobnom živote to pre mňa však neskončilo happy endom, ani nie mesiac pred natáčaním som totiž o tú svoju navždy prišla. Nemocničné priestory ma preto skutočne znervózňovali. Tomáš Maštalír je však neustály srandista a aj v zložitých chvíľach vie vyčariť úsmev na tvári," odhaľuje svoje súkromie Bianka.

Ako Žofiu ju v príbehu čakalo aj objatie od Tomáša alias Sama. Aké pre herečku bolo nakrúcanie tejto scény? „Ocitnúť sa v jeho náruči bolo pre mňa až nadmieru prirodzené, v jeho objatí by ste chceli zostať večne. Je neskutočne ľudský a má v sebe úžasnú energiu a charizmu. Pomohol mi nielen pred kamerami, ale aj mimo nich. Tak, ako sa seriálový pán profesor stará o svojich študentov, tak sa o nás stará aj pán Maštalír," prezradila herečka.

TIP NA ČLÁNOK: Zákulisie fotenia najkrajšej triedy na Slovensku. Koľko influencerov narátate?

Sledujte ďalšiu časť seriálu Pán profesor v pondelok 14. septembra o 20.30 h na Markíze!

Upútavka

 
Pán profesor: NOVÉ ČASTI - už čoskoro, na Markíze!
Sledujte celé epizody na