MARKIZA • PONDELOK • 20:30 •

Krásny návrat: Sen Gabiky Marcinkovej sa stáva skutočnosťou

29. 02 2020 12:00 | nb
Gabika Mihalčínová Marcinková
Gabika Mihalčínová Marcinková Foto: Profimedia.sk

Herečka najprv váhala, teraz si za podpory manžela plní sen.

Herečka Gabika Marcinková sa v seriálovej novinke Pán profesor zhostí úlohy učiteľky Klaudie Belanskej. V prvej epizóde nastupuje na gymnázium, kde bude učiť slovenský jazyk a literatúru. A jej kolegom je aj svojský Samo Vozár (Tomáš Maštalír).

Gabike je školské prostredie mimoriadne sympatické. Nielen to seriálové, ale aj skutočné, lebo škola ju vždy bavila. "Ako žiačka som bola snom každého učiteľa," smeje sa herečka. Keby mohla, hneď by sa vrátila do lavíc, ideálne na gymnázium.

Napriek tomu, že si touto rolou Gabika tak trochu plní svoj sen, keď prišla ponuka, potrebovala čas na rozmyslenie. "Váhala som hlavne z časových dôvodov, či už sme ako rodina pripravení, aby som šla do práce na náročnejšie časové obdobie. Už musí zasiahnuť rodinná rada, už nehovorím len za seba," hovorí s úsmevom. 

Jej radosť z účinkovania v tomto projekte je cítiť. "Mňa to strašne baví! Tá postava je veľmi sympatická, vtipná, seriózna a to sú vlastnosti, ktoré sú mi veľmi blízke," opisuje herečka postavu Klaudie.

Napriek všetkému sa Gabika ešte necíti na to, aby sama vyučovala, napríklad herectvo ako jej kolega Tomáš Maštalír. Kedy by si trúfla stať sa reálnou pedagogičkou a čo má s Klaudiou spoločné? A ako ju podporil v rozhodnutí vrátiť sa do pracovného kolotoča jej manžel? Sledujte rozhovor:

 

TIP NA ČLÁNOK: Nové idoly pre slovenské tínedžerky. Do ktorého z nich sa zamilujete?

Sledujte premiérovú časť Pána profesora v pondelok 2. marca o 21.20 h na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Pán profesor - v pondelok, 16. marca, o 20.30!
Sledujte celé epizody na